ایران ساعت ضامن خرید شما

ایران ساعت خرید شما را ضمانت می کند و شما با آسودگی خاطر می توانید خرید خود را انجام دهید، در ادامه تمام موارد بصورت شفاف به شما عزیزان توضیح داده خواهد شد:

لطفاً توجه داشته باشید:

زمانی که کالا به دست شما رسید تا 24 ساعت مهلت بررسی سلامت فیزیکی در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد.

شرایط بازگرداندن کالا

استفاده از ۷ روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

– اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد.(مشکل فنی شامل مشکلات فیزیکی ظاهری نمی باشد و این موارد تا 24 ساعت مهلت بررسی دارند ، این مورد طبق قوانین اداره پست جمهوری اسلامی لحاظ شده است و بعد از 24 ساعت امکان ثبت شکایت در سامانه پست و استفاده از بیمه بسته ارسالی نیست)

– اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت کالا، به ایران ساعت اطلاع داده شود.

– لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان ۷ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

– استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ایران ساعت بازگردانده شود.

– برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

– این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌شود.

– اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد قطعا شامل 7 روز ضمانت بازگشت می باشد.

– وجود مغایرت، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ایران ساعت از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه به شبکه های اجتماعی و اعلام به ادمین اطلاع داده شود.

– اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

– عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت های جزئی  داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت بصورت کاملا بارز و مشخص است.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

– در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ایران ساعت بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در آخر این به این نکته دقت شود که پس از   مرجوع شدن کالا و بررسی توسط تیم لاجستیک و تاییدیه طی 72 ساعت مبلغ به خریدار بازپس داده می شود

در صورت عدم تایید مغایرت یا مشکل ، هزینه رفت و برگشت کالا به عهده خریدار می باشد و پس از پرداخت هزینه ارسال ، بسته برای مشتری فرستاده خواهد شد.